LOGOWANIE

Login:

Hasło:

Bestsellers

Aktualnie brak promocji

Producenci

RegulaminDrukuj

Przed dokonaniem zakupu proszę o zapoznanie się z naszym regulaminem –pamiętaj kupując akceptujesz jego warunki.

 

Płatność

1. Akceptujemy dwie formy płatności:

  •        Przelew na konto bankowe.
  •        Wysyłka za pobraniem.

Przy wpłacie na konto w tytule proszę wpisać NICK z Sklepu oraz nr transakcji.

Do każdego wylicytowanego przedmiotu należy dodać koszt przesyłki, który podany jest na aukcji.

Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na życzenie Klienta fakturę VAT. Dokładne dane do FV prosimy podać w e – mail’u lub formularzu dostawy.

Przesyłka

Zakupiony towar przesyłamy za pośrednictwem firm kurierskich na adres wskazany w formularzu allegro.

Towar wysyłamy w przeciągu 24h (od poniedziałku do piątku) od chwili zaksięgowania wpłaty na konto firmy. Za dopłatą istnieje możliwość wysyłki na sobotę.

Warunkiem wysyłania przesyłek kurierskich jest podanie numeru telefonu odbiorcy paczki.

Jeśli paczka ma być dostarczona na inny adres niż podany w formularzu  Sklepu koniecznie po zakupie prosimy o wiadomość ze zmianą adresu i podaniem numeru telefonu odbiorcy paczki.

Firmy kurierskie to zupełnie niezależne od nas firmy, na których działanie nie mamy wpływu. Nie ponosimy odpowiedzialności za pracę firmy kurierskiej jeśli chodzi o terminowość dostarczania paczek, ale możemy dowiedzieć się co się dzieje z przesyłką jeśli klient sobie tego życzy.

Jeśli paczka nie doszła lub nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast skontaktuj się z nami, postaramy się znaleźć zadawalające rozwiązanie.

Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona dlatego w czasie odbioru jej  w obecności kuriera należy sprawdzić zawartość paczki (wewnątrz) i ocenić jej stan. Jeśli jest uszkodzona, reklamacje taką klient zgłasza firmie kurierskiej i spisuje z kurierem protokół uszkodzenia. Brak w/w protokołu w przypadku uszkodzenia - eliminuje możliwość rozpatrzenia reklamacji pozytywnie.

 

Odbiór osobisty

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kupujących do naszych punktów handlowych, gdzie można zapoznać się z pełnym asortymentem towarowym, jak i ominąć koszt przesyłki.

Dodatkowo przy odbiorze osobistym można dokonać zakupu na raty w systemie ratalnym Żagiel.

Przy odbiorze osobistym honorujemy również wszystkie typy kart płatniczych.

Komentarze

Komentarz do transakcji wystawiamy niezwłocznie po zakończonej transakcji i otrzymaniu komentarza od Kupującego.

Reklamacje

Jeśli otrzymany towar jest inny niż zamawiany lub jest on uszkodzony, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Postaramy się rozwiązać problem tak szybko jak to możliwe.
Reklamowany produkt Kupujący wysyła kompletny z całym wyposażeniem i dowodem zakupu (jeśli był paragon fiskalny to oryginał, jeśli faktura to kserokopia) oraz kartę gwarancyjną na swój koszt. W przypadku uwzględnienia reklamacji przesyłka zwrotna z towarem naprawionym/wymienionym wysyłana jest na nasz koszt. Reklamacje produktów niekompletnych lub bez dowodu zakupu nie będą rozpatrywane.

Podstawowym okresem gwarancji na produkty nowe jest 2 lata od daty wystawienia dowodu zakupu chyba, że w opisie aukcji podano inny okres.