LOGOWANIE

Login:

Hasło:

Bestsellers

Aktualnie brak promocji

Producenci

O NASDrukuj

FHPU Hurtownia Ogrodnicza OGRÓD Sanocki i Wspólnicy Sp.J. powstało w 1999 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo oferuje maszyny i urządzenia ogrodnicze uznanych marek, środki ochrony roślin, ziemia, cebulki kwiatowe, nawozy, trawy, folie, drzewka ogrodnicze, profesjonalne wykonywanie ogrodów, wszystko do domu i ogrodu, świadcząc także usługi serwisowe. Hurtownia Ogrodnicza OGRÓD ma swoją siedzibę w Jaśle ul Lwowska 24b, NIP: 685-223-48-03 tel 13-44-58-160.

Firma oferuje szeroki asortyment sprzętu ogrodniczego: od kosiarek (ręcznych, elektrycznych i spalinowych), poprzez odkurzacze i dmuchawy do traktorów trawnikowych i glebogryzarek. W ofercie firmy także szeroki wybór sprzętu leśnego – pilarki łańcuchowe, rozłupywarki, kosy oraz komunalnego – pełna gama profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, odśnieżania i koszenia.

Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. W 2012 roku po raz drugi otrzymała tytuł „Gazela Biznesu”. Tytuł ten, przyznawany co roku przez dziennik „Puls Biznesu” jest potwierdzeniem wysokiej pozycji rynkowej i przynależności do elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Renomę przedsiębiorstwa potwierdzają także Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej . O wiarygodności firmy świadczy również ponad 14 letnia działalność na rynku, współpraca z partnerami biznesowymi oraz liczne grono stałych klientów.

Hurtownia Ogrodnicza OGRÓD jest przedstawicielem i dystrybutorem renomowanych europejskich producentów sprzętu ogrodniczego – TEXAS, GRIZZLY, AGROMA, HORTMASZ, OLEO-MAC, STHIL, CRAFTSMAN, TOPEX, BRADAS, PLANTA, MARMA.

Posiadamy również własną markę sprzętu ogrodniczego MUSSTANG , www.musstang.eu.

Prowadzimy sprzedaż dla klientów indywidualnych, ale przede wszystkim zaopatrujemy sieci marketów budowlanych oraz specjalistyczne sklepy ogrodnicze i narzędziowe.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń dla firm, zakładów gospodarki komunalnej, przedsiębiorstw urządzających zieleń oraz klubów sportowych.

Nasi handlowcy i serwisanci służą fachowym doradztwem i pomocą przy doborze odpowiednich zastosowań do ogrodu.